KONST / Litografier / Färglitografi 15793053
nr 1579 3053
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 107/360. Färglitografi, bildmått: 35x41 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:20:41
17/11 20:00:30
20 nov